Látogatóink száma:

A matematika versenyekről

Iskolánkon nagy gondot fordítunk a tehetséggondozásra a természettudományok területén is. Többek között tanulóink sokféle matematika versenybe is bekapcsolódnak, és nagyon szép eredményeket érnek el.

Ezek a versenyek a következők: Matematikai Olimpia, Pitagorasz Matematika Verseny, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Kenguru Matematika Verseny magyarországi és szlovákiai fordulója, Katedra matematika verseny. Az egyes versenyeken elért eredmények megtekinthetőek az iskolakrónikánk Versenynaptár című részében. A legkiemelkedőbb eredményt elért tanulók részt vettek az ünnepélyes eredményhirdetéseken Komáromban, Dunaszerdahelyen és Galántán, az összes tanuló pedig, akik bekapcsolódtak a különféle versenyekbe, az iskolában lezajlott kiértékelésen vett részt.

Mindenkinek köszönjük a munkáját és gratulálunk az elért eredményekhez!

 

A cikkhez kapcsolódó képgalériák:

Kenguru magyarországi fordulójának eredményhirdetése - Komárom

Katedra országos döntő - Dunaszerdahely

Járási versenyek kiértékelése - Galánta

Matematika versenyek értékelése az iskolában